Jeździk-bujaczek Chicco Baby Rodeo
Zdjęcia 7 |
Chicco Baby Rodeo |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chicco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chicco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chicco Baby Rodeo
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jeździdło Chicco Move&Grow Baby Rodeo I Przyjaciele DZI-ZNJM-CIC-075 | 190 zł |
Jeździk CHICCO Baby Rodeo i Przyjaciele Zielony | 308 zł |
Jeździk CHICCO Baby Rodeo i Przyjaciele Zielony 00011314000000 | 302 zł |
Chicco Move&Grow Miss Baby Rodeo I Przyjaciele | 340 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości jeździka pchacza Chicco Baby Rodeo:
- Zasilany 3 bateriami AA
PolecamyPorównaj w tabeli →