Kuchenka mikrofalowa Cecotec GrandHeat 2300 Flatbed
Cecotec GrandHeat 2300 Flatbed |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec GrandHeat 2300 Flatbed
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Kuchenka mikrofalowa bez talerza GrandHeat 2300 Flatbed Touch Blac | 553 zł |
Cecotec Microwaves Grandheat 2300 Flatbed Touch Black Czarny 23 Liters / E | 445 zł |
Cecotec Microwaves Grandheat 2300 Flatbed Touch White Biały 23 Liters / EU | 442 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →