Szybkowar Cecotec GM H Deluxe (02036)
Zdjęcia 11 |
Cecotec GM H Deluxe |
|
Wbudowane wagi. W zestawie pokrywa Airfryer Advance. Tryb Eco pozwalający zaoszczędzić do 50% energii podczas gotowania
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec GM H Deluxe
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Programowalny garnek z głowicą Frytkownica powietrzna i waga GM H | 675 zł |
Multicooker / garnek elektryczny CECOTEC H Deluxe | 379 zł |
Cecotec Cookers Gm H Deluxe Pot Posrebrzany One Size / EU Plug 02033 | 434 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →