Smartfon CATerpillar S75 128 GB / 6 GB
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Kup CATerpillar S75 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 18 →Cat S75 wytrzymały smartfon 5G z połączeniem satelitarnym IP68 i IP69K MIL | 1 804 zł |
Smartfon CAT S75 5G 6/128GB DualSim Black (cats42hpdsbl) | 1 653 zł |
Caterpillar S75 5G 128GB/6GB | 1 736 zł |
Smartfon CAT S75 6/128GB 5G 6.58" 120Hz Czarny CS75-DAB-ROE-NN | 1 600 zł |
Smartfon CAT S75 6/128GB 5G 6.58" 120Hz Czarny CS75-DAB-ROE-NN | 1 600 zł |
Dla każdego i wszystkich
Smartfon zaufanej marki CATerpillar S75 łączy w sobie najlepsze cechy zarówno modeli klasycznych, jak i wytrzymałych - stylowy wygląd i nienaganną ochronę zgodną z wojskową normą MIL-STD-810H. Telefon ma również specyfikację IP68/IP69K. Rezultatem jest pancerne urządzenie, które nie boi się wody, brudu, uderzeń i piasku. Głębokość zanurzenia zwiększa się do 5 metrów, a normalne działanie utrzymuje się w temperaturach szczytowych od -30 do +75°C. Co więcej, waga gadżetu to zaledwie 268 g, dzięki czemu można go nosić nie tylko w plecaku czy torbie, ale także w zwykłej kieszeni spodni czy marynarki. Ekran działa z częstotliwością 120 Hz i jest niezawodnie chroniony szkłem Gorilla Victus.
Połączenie satelitarne
CATerpillar S75 zapewnia komunikację ze światem zewnętrznym, niezależnie od lokalizacji, dzięki technologii Bullitt Satellite Connect. Użytkownik otrzymuje łączność satelitarną z możliwością przesyłania wiadomości i aktywacji sygnału SOS w sytuacjach awaryjnych. Zaletę tę docenią wojskowi, turyści, archeolodzy i inni specjaliści, którzy często znajdują się w miejscach, gdzie nie ma zasięgu telefonii komórkowej.
Niezwykły zestaw
Cechą szczególną CATerpillar S75 jest obsługa sieci 5G, która znacznie rozszerza zasięg i poprawia jakość rozmów, szybkość i stabilność Internetu. Przewaga ta była możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnego procesora MediaTek Dimensity 930, który jednocześnie charakteryzuje się dobrą wydajnością i wielozadaniowością.
Poza tym smartfon ma dość standardowe cechy (aparaty, złącza, dźwięk, system operacyjny) jak na swoją klasę. Minusem jest nieco wyższa cena w porównaniu do konkurentów. Ponadto bateria 5000 mAh może nie zapewniać zbyt dużej żywotności baterii podczas intensywnego użytkowania. Pocieszeniem może być jednak ładowanie bezprzewodowe.