Powerbank Canyon PB-2002 (CNE-CPB2002)
Zdjęcia 4 |
Canyon PB-2002 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canyon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canyon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canyon PB-2002
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerbank CANYON PB-2002 20000mAh 22.5W Biały | 160 zł |
Powerbank CANYON PB-2002 20000mAh 22.5W Biały | 170 zł |
Powerbank Canyon PB-2002W 20000mAh Biały | 148 zł |
Canyon PB-2002 Biały 20000mAh QC PD 20W Biały | 160 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →