Termometr medyczny Canpol Babies 9/104
Zdjęcia 3 |
Canpol Babies 9/104 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canpol Babies 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canpol Babies.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canpol Babies 9/104
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Termometr CANPOL BABIES 9/104 | 27 zł |
Termometr CANPOL BABIES 9/104 9/104MED | 27 zł |
Termometr elektroniczny z elastyczną końcówką CANPOL BABIES mix kolorów | 28 zł |
CANPOL Termometr elektroniczny z miękką końcówką | 32 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →