Klimator Camry CR 7905
Zdjęcia 10 |
Camry CR 7905 |
|
Wyposażony w dwa pojemniki na wkłady chłodzące (lód). Zużycie wody do 330 ml / h. Istnieją 3 tryby prędkości.
Bez czynnika chłodniczego, chłodzenie uzyskuje się poprzez nawilżanie powietrza i chłodzenie lodem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 7905
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimator CAMRY CR 7905 3w1 | 297 zł |
Podłogowy Camry CR 7905 Klimator 3 w 1 AGDM-KLI-CMY-001 | 297 zł |
Klimator CAMRY CR 7905 3w1 | 297 zł |
Klimator Camry Cr 7905 8L 3w 1 z pilotem | 315 zł |
Klimator 3w1 Camry CR 7905 | 305 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →