Music Center Camry CR 1173
Zdjęcia 6 |
Niedrogi dwukanałowy mini system (domowy system muzyczny) z bezprzewodową łącznością Bluetooth, uniwersalnym odtwarzaczem CD, portem USB do podłączenia pendrive'ów z zawartością audio, wbudowanym cyfrowym tunerem FM z pamięcią 30 stacji, parą dwudrożnych głośników i praktyczny pilot. Z prostym i intuicyjnym panelem sterowania z wyświetlaczem LCD, odpowiednim dla użytkowników w każdym wieku.
Rozwija znamionową moc wyjściową 10 W RMS (moc szczytowa do 28 W) i to wystarczy do zaprojektowania akustycznego pomieszczeń do 20 m². Centrum muzyczne Camry CR 1173 odtwarza płyty CD-Audio, CD-R i CD-RW, w tym płyty z zawartością audio w formacie MP3. Te same pliki audio można odtwarzać z dysków flash USB. Wbudowany moduł interfejsu Bluetooth umożliwia odbiór wysokiej jakości dźwięku cyfrowego ze smartfonów, tabletów i laptopów. Dostępne jest również 3-pinowe wejście liniowe AUX IN mini-Jack 3,5 mm, które współpracuje z dźwiękiem analogowym (na przykład ze starego telewizora). Dźwiękowi minisystemu może dodać funkcja korektora, dzięki któremu barwa dźwięku jest barwiona zgodnie z wybranym schematem (pop, rock, jazz, klasyka, taniec).
Kup Camry CR 1173
Wszystkie ceny 13 →Camry Mini wieża HIFI CR1173 Bluetooth UECAMWCR1173000 | 265 zł |
Camry CR 1173 HF-MW-CMY-012 | 259 zł |
Wieża CAMRY CR 1173 Srebrny | 259 zł |
Camry Mini wieża HIFI CR1173 Bluetooth 57183 | 265 zł |