Subwoofer Cambridge X301
Zdjęcia 3 |
Cambridge X301
Rodzaj:aktywny
Montaż:wolnostojący
Wykonanie:z pasywnym przetwornikiem
Moc:300 W
Pasmo przenoszenia:31 – 200 Hz
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X301
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cambridge 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cambridge.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cambridge X301
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cambridge Audio Minx X301 - Subwoofer aktywny - biały +9 sklepów - przyjdź | 2 690 zł |
Cambridge Audio Minx X301 Kolor: Biały Połysk | 2 690 zł |
Cambridge Audio MINX X301 Czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 2 690 zł |
Cambridge Audio Minx X301 - Subwoofer aktywny - czarny +9 sklepów - przyjd | 2 690 zł |
Cambridge Audio Minx X301 Kolor: Czarny Połysk | 2 690 zł |
Cambridge Audio MINX X301 Biały - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 2 690 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości subwoofera Cambridge X301:
- Automatyczne wyłączanie
PolecamyPorównaj w tabeli →