Zegarki dziecięce
CALMEAN Child Watch JOY
Zdjęcia 9 |
CALMEAN Child Watch JOY
Dla rodziców:SOS, geofence
Wyświetlacz:1.44 ", 128x128 px, IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:brak pulsometru
Sport i turystyka:GPS
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Child Watch JOY
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CALMEAN Child Watch JOY
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CALMEAN Child Watch JOY + Karta SIM, czarny | 310 zł |
CALMEAN Child Watch JOY + Karta SIM, fioletowy | 310 zł |
CALMEAN Child Watch JOY + Karta SIM, różowy | 310 zł |
CALMEAN Child Watch JOY + Karta SIM, niebieski | 310 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →