Myszka
C-Tech GM-01
Zdjęcia 5 |
C-Tech GM-01 |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog C-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele C-Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup C-Tech GM-01
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
C-TECH MYSCT3231 Optyczna mysz USB 2400 DPI praworęczna czarna zielona - m | 50 zł |
Mysz C-Tech Akantha (GM-01G) | 34 zł |
C-TECH mysct3230 USB optyczny 2400DPI czarny czerwony dla osób praworęczny | 51 zł |
C-TECH MYSCT3221 mysz optyczna USB 2400 DPI prawa czarna niebieska - myszy | 53 zł |
Mysz C-Tech Akantha (GM-01R) | 34 zł |
Mysz C-Tech Akantha GM-01 | 36 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →