Wkład drukujący Brother TN-423C (TN-423C)
Brother TN-423C |
Rodzaj drukarki / urządzenia wielofunkcyjnego | laserowa(-e) | Kolor | błękitny | Wydajność | 4000 stron | Kompatybilność | Brother HL-L8260, HL-L8360, DCP-L8410, MFC-L8690 | Data dodania do E-Katalog | luty 2018 | Oznaczenie producenta | TN-423C
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Brother 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Brother.
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Brother TN 423C / TN423C High Capacity - Toner laserowy CyjanJumbo Yield, cyjan, orygina?, Toner, dla Brother DCP-L8410, HL-L8260, HL-L8360, MFC-L8690, MFC-L8900 Proshop.plZłóż skargę | 655 zł | | |
|
| Oryginał Toner Brother TN423C błękitny ME-TO-BRO-0015Toner Brother TN423C Toner TN-423C w kolorze cyan został zaprojektowany w celu harmonijnej współpracy z drukarkami Brother, z... więcejapewniając najwyższą jakość wydruków. Chociaż korzystanie z tańszych zamienników tonerów może kosztować mniej w krótszej perspektywie czasu, to nie są one jednak wystarczająco kompatybilne z urządzeniami firmy Brother. Zamienne, często gorsze jakościowo produkty mogą prowadzić do problemów z drukowaniem, a nawet do uszkodzeń drukarek. Komputronik.plZłóż skargę | 779 zł | | |
|
| Brother TN-423C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan TN423CBrother (TN423C) Brother TN-423C kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan... Senetic.plZłóż skargę | 619 zł | | |
|
| Brother TN-423C BłękitnyKolor druku:cyan - błękitny;Kod oryginalnego tuszu/tonera:TN423C;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 2 (jak wyżej, wypeł... więcejnić jeśli zastępuje dwa, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Kod producenta oryginalnego tuszu/tonera 3 (jak wyżej, wypełnić jeśli zastępuje trzy, jesli nie to wpisujemy "nie dotyczy"):nie dotyczy;Marka urządzenia:Brother;Model (wariantowanie):TN423;Zgodne z drukarkami:MFC-L8900CDW, DCP-L8410CDW, HLL8260CDW, HL-L8360CDW, MFC-L8690CDW;Pochodzenie:oryginał;Pojemność:0;Rodzaj:toner;Efektywność:4000 stron;Wydajność:4000 stron OleOle.plZłóż skargę | 639 zł | | |
|
| Brother Toner Oryginalny Brother TN-423C (TN-423C) (Błękitny) - DARMOWA DOToner Oryginalny Brother TN-423C (TN-423C) (Błękitny)
Producent: Brother
Kod producenta: TN-423C
Rodzaj: Toner
Typ: O... więcejryginalny
Kolor: Błękitny
Kolor (english): Cyan
Przeznaczony do urządzeń: Brother
Wydajność: 4000 stron
Toner pasuje do drukarek:
- Brother DCP-L8410CDN Brother HL-L8260CDW Brother MFC-L8690CDW
- Brother DCP-L8410CDW Brother HL-L8360CDW Brother MFC-L8900CDW
Pokrewne kody: Toner, Tonery, Toner Cartridge, Toner Cartridges, TN-423C, TN 423C, TN423C, Brother
Kod EAN: 4977766771672 DrTusz PLZłóż skargę | 675 zł | | |
Modyfikacje Brother TN-423C
Dynamika cen dla Brother TN-423C
- Minimalna
- Średnia
- Maksymalna