Opona ciężarowa Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis R-Drive 002 315/70 R22.5 154L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 315/70R22.5 DURAVIS R-DRIVE 002 154/150L M+S 3PMSF TL - | 2 416 zł |
Bridgestone R-Drive 002 (315/70 R22.5 154/150L) 16953 | 3 556 zł |
Opona Bridgestone 315/70R22.5 DURAVIS R-DRIVE 002 154L/152M DRIVE - opony | 2 688 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →