Mikrofon BOYA BY-BM3030 (BM3030)
Zdjęcia 7 |
BOYA BY-BM3030 |
|
Mikrofon ma wbudowaną funkcję antywibracyjną, która pomaga zmniejszyć poziom hałasu generowanego przez wibracje. Różni się od modelu BOYA BY-BM3031 brakiem filtra dolnoprzepustowego i przełącznika poziomu sygnału.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BOYA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BOYA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BOYA BY-BM3030
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOYA BY-BM3030 nakładany mikrofon kondensatorowy w jakości studyjnej chara | 248 zł |
Mikrofon Boya BY-BM3030 | 278 zł |
BOYA BOYA BY-BM3030 | 271 zł |
Mikrofon kierunkowy Boya BY-BM3030 | 296 zł |
BOYA BY-BM3030 - Superkardioidalny mikrofon nakamerowy | 279 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →