Płyn chłodniczy Borygo Eko 5 l
Borygo Eko 5L 1 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Borygo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Borygo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Borygo Eko 5 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BORYGO EKO 5L - gotowy płyn do chłodnicy (zielony) | 45 zł |
Nobo BLOK DO FLIPCHARTÓW GŁADKI 65x100cm | 85 zł |
BORYGO EKO 5L | 40 zł |
Modyfikacje Borygo Eko
Ceny na Borygo Eko |
---|---|---|---|---|
Borygo Eko 1 l | od 12 zł | 4 oferty | ||
Borygo Eko 5 l | od 40 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →