Ładowarka Borofone BZ12A Lasting
Zdjęcia 8 |
Borofone BZ12A Lasting |
|
Dodatkowo może być wyposażony w kabel
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Borofone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Borofone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Borofone BZ12A Lasting
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Borofone ładowarka samochodowa USB z QC30 i kablem micro USB w zestawie bi | 20 zł |
Ładowarka samochodowa BOROFONE, 1 x USB | 18 zł |
Borofone ładowarka samochodowa USB z QC3.0 i kablem micro USB w zestawie b | 18 zł |
Borofone ładowarka samochodowa 2xUSB czarny BOROFONE 6957531081876 | 40 zł |
Ładowarka samochodowa BOROFONE BZ12A, 1 x USB | 21 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →