Nóż turystyczny Boker Magnum Forest Ranger (01MB233)
Zdjęcia 4 |
Boker Magnum Forest Ranger |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Boker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Boker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Boker Magnum Forest Ranger
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum Nóż Magnum Forest Ranger uniwersalny | 152 zł |
Magnum Magnum Forest Ranger 01MB233 Nóż myśliwski | 126 zł |
Magnum, Nóż Forest Ranger | 152 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →