Kolumny głośnikowe BLOW NS-01
Zdjęcia 12 |
BLOW NS-01 |
|
Wzmacniacz i pilot w zestawie, wbudowany czytnik kart.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BLOW 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BLOW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BLOW NS-01
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blow Wall Audio System NS-01 30-300 | 389 zł |
Blow Naścienny zestaw audio NS-01 (30-300) | 387 zł |
Naścienny zestaw audio BLOW NS-01 | 389 zł |
Naścienny zestaw audio bluetooth USB SD radio FM NS-01 | 398 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →