Myjka wysokociśnieniowa Blaupunkt PW6010
Zdjęcia 13 |
Blaupunkt PW6010 |
|
Aluminiowa pompa
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt PW6010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt Myjka ciśnieniowa PW6010 2300W QEBAUMYPW601000 | 599 zł |
Blaupunkt Myjka ciśnieniowa PW6010 2300W 122961 | 599 zł |
Myjka ciśnieniowa Blaupunkt PW6010, 2300 W, 390 l/h | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →