Sokowirówka Blaupunkt CJP301
Blaupunkt CJP301 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blaupunkt 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blaupunkt.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blaupunkt CJP301
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blaupunkt CJP301 tworzywo sztuczne biały | 110 zł |
BLAUPUNKT Wyciskarka BLAUPUNKT CJP301 Biało-przezroczysty | 68 zł |
Blaupunkt Wyciskarka do cytrusów CJP301 HKBAUWCCMP301WW | 69 zł |
Wyciskarka Blaupunkt CJP301 AGDM-SOK-BLA-006 | 67 zł |
Wyciskarka do cytrusów BLAUPUNKT CJP-301 | 67 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →