Smartfon BlackBerry KEY2 LE 64 GB / 4 GB
Kup BlackBerry KEY2 LE 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 9 →BlackBerry KEY2 LE Business Smartfon 64 4 GB Dual-SIM Space niebieski PRD- | 2 551 zł |
BlackBerry KEY2 LE - BBE100-2 64GB Odblokowany gsm Android Phone w/Dual 13 | 2 626 zł |
BlackBerry KEY2 LE Lite Dual-SIM 64 GB BBE100-4 klawiatura QWERTZ fabryczn | 3 093 zł |
Blackberry Key2 LE BBE100-4 64 GB/4 GB Dual SIM Łupek niebieski | 3 334 zł |
BlackBerry Key2 LE Dual SIM 64 GB 4 GB RAM BBE100-4 łupkowy | 2 567 zł |
Marka BlackBerry promuje swoją filozofię wśród mas - urządzenia mobilne producenta wyróżniają się na tle rówieśników obecnością na pokładzie fizycznej klawiatury QWERTY. Nowość sezonu jesiennego 2018 w obliczu smartfona BlackBerry KEY2 LE to tylko jedna z nich.
Klawiatura QWERTY
Klawiatura fizyczna jest znacznie wygodniejsza w użyciu do pisania niż klawiatura ekranowa. Dodatkowo do każdego z jego klawiszy można przypisać szybkie uruchamianie aplikacji lub ustawić numer telefoniczny dla osoby z książki kontaktów. Równie ciekawy szczegół ukryty jest w szczelinie połączonej ze skanerem linii papilarnych.
Ekran IPS
Pomimo tego, że klawiatura „zjada” część przedniego panelu obudowy, pozostaje sporo miejsca na ekran. Rozciąga się na przekątnej 4,5 cala i ma proporcje 3: 2. Obraz wyświetlany jest na wyświetlaczu w nietypowej rozdzielczości 1620 x 1080 pikseli - rodzaj przyciętego w pionie formatu FullHD.
Zrównoważony sprzęt
Smartfon pracuje pod kontrolą „wypełnienia pod maską” w ramach 8-rdzeniowego układu Snapdragon 636, 4 GB pamięci RAM i grafiki Adreno 509. W realnym działaniu określona kombinacja „żelazka” najlepiej radzi sobie z rzucaniem i obracaniem -znane gry i aplikacje bez najmniejszego wahania. Szybką reakcję ułatwia również praktycznie „nagi” system operacyjny Android 8.1 przy minimalnej ingerencji w system ze strony producenta.
W pełni rozwinięty
Fotograficzną stroną problemu jest sparowany aparat główny z modułami 13 i 5 Mpx. Zalety pierwszego mają optykę o aperturze f / 2.2, a jego charakterystyka zapewnia możliwość nagrywania filmów 4K. Przedni aparat modelu jest tradycyjnie prostszy - sensor na przednim panelu strzela z rozdzielczością 8 Mpx. Inne funkcje BlackBerry KEY2 LE to programowalny klawisz po prawej stronie, chip NFC będący częścią modułów komunikacyjnych i gumowana tylna obudowa zapewniająca mocniejszy chwyt smartfona w dłoni. Urządzenie jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy nie wyobrażają sobie istnienia bez korespondencji w komunikatorach, komunikacji w sieciach społecznościowych i przyzwyczajeni do robienia paczek notatek „w biegu”.