Wkład drukujący Black Point BPH364XLM
Black Point BPH364XLM czarne 550 str. 18 ml fioletowy 750 str. 12 ml foto czarne 290 str. 12 ml niebieski 750 str. 12 ml żółty 750 str. 12 ml |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Black Point 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Black Point.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Black Point BPH364XLM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ink/Tusz BP (HP CB324EE) [BPH364XLM] | 39 zł |
[BPH364XLM] Tusz/Ink Black Point | HP (CB324EE) magenta | 37 zł |
Kartridż atramentowy Black Point BPH364XLM magenta purpurowy | 40 zł |
Modyfikacje Black Point BPH364XLM
Ceny na Black Point BPH364XLM |
---|---|---|---|---|
Black Point BPH364XLBK | od 52 zł | 5 oferty | ||
Black Point BPH364XLM | od 37 zł | 3 oferty | ||
Black Point BPH364XLPBK | od 30 zł | 10 oferty | ||
Black Point BPH364XLC | od 34 zł | 6 oferty | ||
Black Point BPH364XLY | od 40 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →