Pas do masażu Beurer MG 150
Beurer MG 150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beurer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beurer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beurer MG 150
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beurer MG 150 masażer beżowy 58 x 8 x 86 cm 643.05 | 269 zł |
Beurer MG 150 | 402 zł |
Masażer Beurer MG 150 do karku | 301 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →