Dmuchane łóżko Bestway 67723
Zdjęcia 7 |
Bestway 67723 |
|
W zestawie wygodna torba do przenoszenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 67723
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Materac Dmuchany Bestway 191 x 97 x 36 cm 67723 | 282 zł |
Materac dmuchany jednoosobowy z pompką elektryczną 191 x 97 x 36 cm Bestwa | 180 zł |
Materac Dmuchany Jednoosobowy Z Pompką 191 x 97 x 36 Bestway 67723 | 134 zł |
Materac dmuchany z pompką 191x97x36cm | 130 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →