Basen dmuchany Bestway 54153
Zdjęcia 5 |
Bestway 54153 |
|
Uchwyty na kubki Zagłówki Siedzenia
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 54153
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway Basen rodzinny Fun 213 x 206 x 69 cm 54153 | 149 zł |
Basen ogrodowy, dmuchany, Bestway, zestaw, 213x207x69 cm | 119 zł |
Basen dmuchany SPA 213x207x69 B54153 72115 | 185 zł |
Bestway Basen dmuchany, pięciokąt, Bestway, 213x207x69 cm | 288 zł |
Basen dmuchany pięciokąt 213 x 207 x 69 cm Bestway 54153 | 192 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →