Grill Bestron ABBQ2000S czarny (8 7121 8405 7115)
Zdjęcia 10 |
Bestron ABBQ2000S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestron ABBQ2000S czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestron ABBQ2000S grill stołowy metal czarny/srebrny | 182 zł |
Grill elektryczny Bestron ABBQ2000CO Czarno-srebrny | 188 zł |
Grill elektryczny BESTRON ABBQ2000S | 187 zł |
Grill elektryczny BESTRON ABBQ2000S | 191 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →