Grill Bestron ABBQ2000CO brązowy
Zdjęcia 11 |
Bestron ABBQ2000CO |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestron ABBQ2000CO brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestron ABBQ2000CO grill stołowy metal czarny/miedziany | 193 zł |
Grill elektryczny BESTRON ABBQ2000CO | 260 zł |
Grill elektryczny BESTRON ABBQ2000CO | 264 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →