Gokart na pedały Berg Buzzy BSX
Zdjęcia 5 |
Berg Buzzy BSX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Buzzy BSX
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berg Buzzy Yellow BSX 24.30.03.00 | 613 zł |
BERG Buzzy Bsx 2-5Y | 476 zł |
Berg BERG Przyczepka do gokartów z serii Buzzy + Akcesoria | 726 zł |
Berg, przyczepka do gokartów z serii Buzzy | 497 zł |
BERG Przyczepka do gokartów z serii Buzzy + Akcesoria | 521 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →