Rowerek biegowy Berg Biky
Berg Biky |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berg Biky
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berg Biky City Red rower biegowy 12" rower dziecięcy 2-5 lat czerwony BERG | 495 zł |
BERG Biky Mini Red 2.5-5Y | 469 zł |
Berg Toys, rowerek biegowy Biky | 414 zł |
BERG Rower biegowy Biky Mini Green BERG Biky Mini Green | 394 zł |
BERG Biky Retro Pink rower biegowy BERG Biky Retro Pink | 554 zł |
pokaż 13 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Berg Biky:
- Regulacja wysokości kierownicy
- Regulacja wysokości siedziska
PolecamyPorównaj w tabeli →