BenQ Zowie S1 Divina (9H.N1HBB.A61)
Wideo 2Zdjęcia 10 |
BenQ Zowie S1 Divina |
|
Mysz należy do serii gamingowych modeli, umieszczony przez producenta w średnim przedziale cenowym i może pochwalić się kolorowym wystrojem i menu z 5 przycisków. Podstawowe klawisze i koło znajdują się na górnej powierzchni obudowy, aby uzyskać więcej — z prawej strony. Taka konstrukcja pozwala użytkownikowi wygodnie manipulować zespołami i szybko reagować na wydarzenia w grze komputerowej.
Mysz pracuje w technologii optycznej, o czym świadczy obecność diody i fotoelektrycznego czujnika ruchu, i podłącza się do komputera poprzez klasyczny interfejs USB. Do połączenia służy przewód giętki o długości 2 m, zapewniający szeroki zakres działań. Mysz BenQ Zowie S1 Divina wyposażona jest w zaawansowany sensor PixArt i jest w stanie pracować w zakresie rozdzielczości od 400 do 3200 dpi, co pozwala elastycznie dostosować prędkość i precyzję kursora w zależności od gatunku gier. Można to zrobić bezpośrednio podczas sesji za pomocą specjalnego przycisku znajdującego się na dolnej platformie. Dopuszczalne dla zabudowy uprawnienia: 400, 800, 1600 i 3200 dpi. Ma waga 87 g i jest reprezentowana na rynku w kilku kolorach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Kup BenQ Zowie S1 Divina
Wszystkie ceny 7 →Mysz BENQ Zowie S1-C | 313 zł |
Mysz BENQ Zowie S1-C | 313 zł |
Mysz BENQ Zowie S1-C 9H.N3JBB.A2E | 308 zł |
Mysz Zowie S1-C (9H.N3JBB.A2E) | 318 zł |
No name Mysz gamingowa Zowie S1-C - czarna | 389 zł |
Mysz Zowie BenQ S1-C (M) 3200DPI | 308 zł |
Zowie S1-c Gaming Mouse Czarny 9H.N3JBB.A2E | 328 zł |