Projektor BenQ TK860 (9H.JNP77.37E)
Zdjęcia 13 |
BenQ TK860
Lampa:P-VIP, ANSI 3300 lm, 50 000:1, żywotność 4000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 0.75 m, do 7.5 m
Współczynnik:1.13 — 1.47:1
Podłączenie:HDMI 3 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TK860
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BenQ 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BenQ.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BenQ TK860
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ TK860 Projektor domowy 4K HDR 3300lm z obiektywem Shift 2D Keystone | 7 325 zł |
BenQ Projektor TK860 - DLP projector - 3D - 3840 x 2160 - 3300 ANSI lumens | 6 774 zł |
Benq Projektor TK860 DLP 4K 3000ANSI/30000:1/HDMI URBENDHTK860000 | 6 936 zł |
BenQ TK860 PJ-BNQ-393 | 6 890 zł |
Projektor BENQ TK860 | 7 402 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →