Garnek BEKA Papillon 15031284
Zdjęcia 3 |
BEKA Papillon 15031284 4.5 l6.7 l |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BEKA Papillon 15031284
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beka 15031284 garnek do duszenia odlew aluminiowy szary One | 500 zł |
Garnek aluminiowy z pokrywką 6.7L - 28cm Papillon - Beka | 452 zł |
Garnek Aluminiowy Z Pokrywką 6,7 L - 28 Cm Papillon / Beka | 502 zł |
Modyfikacje BEKA Papillon 15031284
Ceny na BEKA Papillon 15031284 |
---|---|---|---|---|
BEKA Papillon 15031244 | od 406 zł | 3 oferty | ||
BEKA Papillon 15031284 | od 452 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →