Lalka Barbie Fashionistas Ken GYB05
Barbie Fashionistas Ken GYB05 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Fashionistas Ken GYB05
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mattel Barbie Fashionistas Stylowy Ken GYB05 Mattel | 53 zł |
Barbie Fashionistas lalka Stylowy Ken, koszula w kratę/jasnofioletowe włos | 46 zł |
Barbie Modny Ken | 53 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →