Lalka Barbie 80s Inspired Movie Night HJX18
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Barbie 80s Inspired Movie Night HJX18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie 80s Inspired Movie Night HJX18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lalka Barbie Rewind Wieczór filmowy HJX18 | 170 zł |
Barbie Rewind Doll Różowy HJX18 | 268 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Mattel Barbie Rewind 80s Retro Series - Movie Night Do | 212 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →