Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team
Wideo 10Zdjęcia 4 |
Babolat Pure Aero Team |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Babolat 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Babolat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Babolat Pure Aero Team
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babolat Pure Aero Team Unstrung Tennis Racket Posrebrzany 1 101488-370-1 | 908 zł |
Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team Rafa yellow/orange/violet | WYSYŁK | 1 049 zł |
Babolat Pure Aero Team Unstrung Tennis Racket Posrebrzany 4 101488-370-4 | 908 zł |
Rakieta tenisowa Babolat Pure Aero Team grey/yellow/white | WYSYŁKA W 24H | 950 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →