Bateria wodociągowa Axor Starck Organic 12014000
Axor Starck Organic 12014000 |
|
Włączanie/wyłączanie wody na wylewce (kran), a na górze regulacja temperatury
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Axor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Axor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Axor Starck Organic 12014000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AXOR kran Starck Organic 2-uchwytowa armatura umywalkowa wysokość wylewki | 1 739 zł |
AXOR 12014000 AXOR 12014000 2-uchwytowa bateria umywalkowa 240, DN15 | 2 278 zł |
Axor Starck Organic Bateria umywalkowa chrom 12014000 - odbiór osobisty: K | 1 859 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości baterii wodociągowej Axor Starck Organic 12014000:
- Nadaje się do pracy z przepływowym podgrzewaczem wody
PolecamyPorównaj w tabeli →