Wentylator wyciągowy Awenta Escudo 150H
Zdjęcia 4 |
Modyfikacje Awenta Escudo 12
Dane techniczne
Awenta Escudo 150H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Awenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Awenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Awenta Escudo 150H
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łazienka kuchnia toaleta ścienna wentylacja wentylator wywietrznikowy z ti | 303 zł |
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WES150H fi150mm 205m3/h 18W 230V z czu | 140 zł |
Łazienka kuchnia toaleta ściana wentylator wyciągający powietrze z timerem | 326 zł |
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WEB150H fi150mm 205m3/h 18W 230V z czu | 139 zł |
Wentylator łazienkowy Awenta Escudo WEI150H 150mm 205m3/h 18W 230V z wyłąc | 153 zł |
Zamknij
Polecamy