Fotelik samochodowy Avova Sora-Fix (111004)
Zdjęcia 7 |
Avova Sora-Fix |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avova 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avova.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avova Sora-Fix
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVOVA Sora-Fix fotelik samochodowy z systemem ISOFIX od 100-150 cm od 4 la | 1 125 zł |
Avova Sora-fix Koala Car Seat Czarny 1111011 | 1 126 zł |
Avova Sora-fix Koala Car Seat Szary 1111001 | 1 126 zł |
Avova Sora-fix Koala Car Seat Czarny 1111012 | 1 126 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Avova Sora-Fix:
- Wymiary: 52x41,5x63-83 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →