Słuchawki
Audictus Explorer 2.0
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Audictus Explorer 2.0 2022 rokwtyczka w kształcie litery L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audictus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audictus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audictus Explorer 2.0
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AUDICTUS Zestaw słuchawkowy z mikrofonem Explorer czarny EXPLORER2BK | 115 zł |
Audictus Słuchawki dokanałowe Explorer 2.0 z mikrofonem Szare UHADCRDB0000 | 36 zł |
Dokanałowe Audictus Explorer 2.0 szare SL-AUS-0005 | 39 zł |
AUDINST dokanałowe Explorer 2.0 z mikrofonem Szare AWE-1503 | 40 zł |
Słuchawki dokanałowe AUDICTUS Explorer 2.0 Szary | 33 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →