Pompa ciepła Atlantic Extensa AI R32 6kW 5 kW
43 692 zł Kup! Pompa ciepła powietrzna split Extensa AI R32 - 6 kW, 1 fazowa, 230 V z możOnninen Sp. z o.o.Dostawa: w Polsce Złóż skargę |
Atlantic Extensa AI R32 6kW 5 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Atlantic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Atlantic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Atlantic Extensa AI R32 6kW
Ceny na Atlantic Extensa AI R32 6kW |
---|---|---|---|---|
Atlantic Extensa AI R32 6kW 5 kW | od 43 692 zł | 1 oferta | ||
Atlantic Extensa AI R32 8kW 7 kW | od 46 002 zł | 1 oferta | ||
Atlantic Extensa AI R32 10kW 9 kW | od 53 038 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →