Karta dźwiękowa Asus ROG Throne
Wideo 14Zdjęcia 7 | od 350 zł dodaj do listymoje listy |
Asus ROG Throne
Przeznaczenie:gamingowa
Liczba kanałów:2
Interfejs:USB
Pojemność DAC:32 bit
2 porty USB 3.1 Gen1 typu A.
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
ORGANIZING VLOG ft. Asus ROG Throne & Razer Nommo Chroma | CABLE MANAGEMENT | Cavemann TechXclusive
20 kwietnia 202110 787 przegląd
Unboxing ASUS ROG Throne Headset Stand
24 czerwca 2021223 przegląd
Unboxing ROG THRONE & ROG WRIST REST #shorts
7 stycznia 20211 778 przegląd
ASUS ROG Delta Headset + ASUS ROG Throne Headset Stand - UNBOXING ASMR [ NO TALKING ]
27 listopada 202021 271 przegląd
Quick Look At The Asus ROG Throne Qi Gundam LT
20 kwietnia 2022271 przegląd
RoG Throne QI UnBoxing (Wireless QI Charger)
18 marca 2022714 przegląd
Throne of RGBs - Asus ROG Throne Qi RGB Headset Holder / Stand /w Qi Charging & Built in DAC
25 stycznia 20212 033 przegląd
Asus ROG Throne Qi - Is it worth it?
24 kwietnia 20211 858 przegląd
ROG Throne Qi Headset Stand Introduction & Features
21 września 201976 218 przegląd
Rog Throne Qi GUNDAM LTD Unboxing
10 lipca 2022283 przegląd
ASUS ROG Throne Qi Gundam Limited Edition Unboxing | Part 1
8 marca 2021748 przegląd
The ASUS ROG Throne QI Review by Tanel
24 marca 20206 906 przegląd
Asus ROG Throne Qi - Unboxing
17 lipca 20201 608 przegląd
ASUS ROG Throne RGB Headset Stand Unboxing & Review
3 lutego 202030 231 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 143 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 5.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 98 zł
do laptopa, zwykła, USB C, kanałów: 2, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit
od 250 zł
wewnętrzna, audiofilska, PCI-E, kanałów: 7.1, DAC: 24 bit, ADC: 24 bit, wyjście na panel przedni
od 113 zł
do laptopa, gamingowa, USB, kanałów: 7.1, DAC: 24 bit, ADC: 16 bit