Kominek elektryczny ArtiFlame BOSTON AF28S
Zdjęcia 12 |
ArtiFlame BOSTON AF28S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ArtiFlame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ArtiFlame.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ArtiFlame BOSTON AF28S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kominek elektryczny z obudową ArtiFlame BOSTON AF28S LED BIAŁY DĄB (z dźwi | 3 800 zł |
Kominek elektryczny z obudową ArtiFlame BOSTON AF28S LED BIAŁY BIANCO (z d | 3 800 zł |
Kominek elektryczny z obudową ArtiFlame BOSTON AF28S LED CIEMNY ORZECH (z | 3 800 zł |
Kominek elektryczny z obudową ArtiFlame BOSTON AF28S LED KONIAK (z dźwięki | 3 800 zł |
Kominek elektryczny z obudową ArtiFlame BOSTON AF28S WENGE (z dźwiękiem) | 3 800 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →