Toster Ariete Qubi 0157 (00C015700AR0)
Zdjęcia 4 |
Ariete Qubi 0157 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete Qubi 0157
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete Toster 0157/03 760 W AR0157 | 158 zł |
Toster Ariete 0157/03 Ciemnoszary | 109 zł |
Toster Ariete 0157/03 Ciemnoszary 760W 7 Poziomów | 109 zł |
ARIETE 0157/04 Śniadanie TOSTAPANE Elettrico 2 FETTE 7 LIVELLI DI DORATURA | 296 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →