Czujnik domowy Appartme Water Leak Sensor (APRM-02-002)
Zdjęcia 3 |
Appartme Water Leak Sensor |
|
Do działania wymagany jest koncentrator Appartme Sensor Gateway.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Appartme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Appartme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Appartme Water Leak Sensor
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czujnik Appartme APRM-02-002 NET-SMH-CZ-APME-004 | 68 zł |
Czujnik zalania APPARTME APRM-02-002 ZigBee | 68 zł |
APPARTME Czujnik Zalania APRM-02-002 | 67 zł |
Czujnik zalania Appartme | 71 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →