Karma dla kotów Animonda Adult Vom Feinsten Chicken Liver
Animonda Adult Vom Feinsten Chicken Liver |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Animonda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Animonda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Animonda Adult Vom Feinsten Chicken Liver
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ANIMONDA VON FEIN KOT WĄTRÓBKA KURCZAKA 100g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHBACK AANIMONDA Vom Feinsten KOT Wątróbka z Kurczaka 100g
✓ ZBILANSOWANA MOKRA KARMA
✓ BEZ ZBÓŻ
✓ BE... więcejZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW I AROMATÓW
ANIMONDA Vom Feinsten Karma Adult Wątróbka z Kurczaka
✓ ZBILANSOWANA MOKRA KARMA
✓ BEZ ZBÓŻ
✓ BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW I AROMATÓW
Animonda vom Feinsten Adult Wątróbka z Kurczaka
to zbilansowana karma mokra dla dorosłych kotów. Karma produkowana jest wyłącznie ze starannie wyselekcjonowan zoo24.plZłóż skargę | 6 zł |
Karma mokra dla kota ANIMODA Vom Feinsten Adult, z wątróbką drobiową, 100Animonda Vom Feinsten to karma przygotowana wyłącznie z wysokiej jakości mięsa. Dostarczająca właściwą ilość białka, witamin,... więcejskładników mineralnych, natural... EmpikZłóż skargę | 4 zł |
Animonda vom Feinsten Cat Adult z Wątróbką Kurczaka tacka 100g | 4 zł |
ANIMONDA - Vom Feinsten Adult wątróbka z kurczaka dla kota 100g | 4 zł |
ANIMONDA Vom Feinsten Classic Cat smak: wątróbka z kurczaka 100g | 5 zł |
Wątróbka z kurczaka ANIMONDA Vom Feinstein, 100 gMokra karma wyprodukowana wyłącznie ze świeżego, starannie wyselekcjonowan EmpikZłóż skargę | 8 zł |
Seria Animonda Vom Feinsten
od 105 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 65% mięso i przetwory mięsne (wołowina, drób, wieprzowina), super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: podroby, wołowina 30%, drób 10%, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk 44%, łosoś 7,5%, pstrąg 7,5%, super premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 57% mięso i przetwory mięsne, owoce, 2% jogurt, zboża, składniki mineralne, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wieprzowina, kurczak, wołowina, ryby, skorupiaki, kraby, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (wieprzowina, wołowina, 15% wątróbka drobiowa), klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 42% mięso i przetwory mięsne (kurczak, wieprzowina), 15% łosoś, 6% krewetki, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, wieprzowina, wołowina, jagnięcina 8%, pszenica 4%, składniki mineralne, klasa: super premium
od 23 zł
mokra karma, 0.1 kg, 6 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 23% wołowina, 10% jagnięcina, indyk, kurczak, królik, wieprzowina, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (35% wołowina, 8% serca indycze), klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, ser, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wieprzowina, kurczak, serca indycze 15%, wołowina, minerały, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 63% mięso i przetwory mięsne (wołowina, 14% wątróbka drobiowa, wieprzowina), super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 59% (25% drób, wieprzowina, wołowina), 4% makaron, klasa: super premium
od 12 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 22% wołowina, kurczak, wieprzowina, indyk, 4% łosoś, szpinak, super premium
od 24 zł
mokra karma, 6 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 3. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, podroby, wieprzowina, indyk, minerały, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: drób, wieprzowina, filet z czarniaka, super premium
od 4 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i podroby 63% (25% drób, wieprzowina, wołowina, cielęcina 8%), klasa: super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 23% wołowina, 10% jagnięcina, indyk, kurczak, królik, wieprzowina, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wieprzowina, wołowina, dorsz, podroby, minerały, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, indyk, super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: indyk, super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 4%), ryby i przetwory rybne, warzywa, super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kaczka, jeleń, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, cielęcina, kurczak, bulion, minerały, mule, spirulina, super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: dziczyzna, super premium
od 4 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso, ryby, podroby, kurczak, super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wołowina 4%), ryby i przetwory rybne, super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet przepiórczy, kurczak, śledź, jajka, dynia, tłuszcz, ziemniaki, granat, super premium
od 4 zł
mokra karma, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i produkty uboczne mięsne (w tym jagnięcina 4%), ryby, warzywa, super premium
od 5 zł
mokra karma, 0.2 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: 45% wołowina (płuca, mięso, serce, wymię, nerki), 31% bulion, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, super premium