Golarka elektryczna Andis Shaver TS-2 (17205)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Andis Shaver TS-2 |
|
Hipoalergiczne siatki ProFoil pokryte tytanem. Dwie opcje zasilania (sieć i akumulator). Długa żywotność baterii. Antypoślizgowe podkładki boczne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Andis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Andis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Andis Shaver TS-2
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Andis Golarka Elektryczna Szary/Czarny AS17205 | 457 zł |
Męska Andis TS-2 biało-czarny AGDM-GOL-ANIS-002 | 437 zł |
ANDIS Golarka foliowa do włosów brody bezprzewodowa Profoil Lithium TS-2 | 359 zł |
Golarka elektryczna ANDIS Barber TS-2 | 359 zł |
Andis 17260 TS-2 Pro folia litowa tytanowa golarka przewodowa/bezprzewodow | 437 zł |
Andis Golarka TS-2 ProFoil Lithium Plus Titanium Folia nowa generacja rok | 393 zł |
ANDIS TS-2 FOIL SHAVER MASZYNKA GOLARKA DO WŁOSÓW FOLIOWA BEZPRZEWODOWA | 442 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →