Pralka Amica WA2C814BKISJH biały
Zdjęcia 7 |
Amica WA2C814BKISJH biały 2021 rokpara |
|
Sterylizacja UV bielizny.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica WA2C814BKISJH biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka WA2C814BKiSJH HWAMIRFS4BKISJH | 1 969 zł |
Amica Pralka WA2C814BKiSJH 62559 | 2 015 zł |
Amica Pralka WA2C814BKiSJH 62559 | 1 969 zł |
Pralka AMICA WA2C814BKiSJH | 1 969 zł |
Pralka AMICA WA2C814BKiSJH - | 1 968 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →