Lodówka Amica FK 2525.4 UNT biały
Amica FK 2525.4 UNT biały biały srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica FK 2525.4 UNT biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2525.4UNT HWAMILK2D25254T | 1 419 zł |
Lodówka Amica FK 2525.4UNT 1191350 | 1 549 zł |
Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2525.4UNT 110313 | 1 515 zł |
Amica Chłodziarko-zamrażarka FK2525.4UNT 110313 | 1 419 zł |
Lodówka Amica FK 2525.4UNT | 1 433 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Amica FK 2525.4 UNT
Ceny na Amica FK 2525.4 UNT |
---|---|---|---|---|
Amica FK 2525.4 UNT biały | od 1 419 zł | 8 oferty | ||
Amica FK 2525.4 UNTX srebrny | od 1 520 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →