Okap Alveus Laskar 60
Alveus Laskar 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Laskar 60
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALVEUS LASKAR 60 czarny okap do zabudowy | 609 zł |
Okap wkład ALVEUS Laskar LASKAR 1502060 | 672 zł |
Okap ALVEUS LASKAR 60 czarny (1502061) | 560 zł |
Okap ALVEUS Laskar 60 Czarny | Bezpłatny transport | 609 zł |
ALVEUS Okap LASKAR 60 czarny 1502061* - Wpisz KOD - otrzymasz promocyjny R | 609 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →