Panel słoneczny Allpowers AP-SP-012 100 W
Zdjęcia 13 |
Allpowers AP-SP-012 100 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Allpowers 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Allpowers.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Allpowers AP-SP-012 100 W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Allpowers Photovoltaic panel AP-SP-012-BLA 100WGoing on a camping or RV trip? Or are you planning some other adventure where the ability to get power from the sun will come... więcejin handy? If so, Allpowers foldable 100W solar charger will definitely come in handy! Thanks to its breakthrough iSolar technology, it optimally adjusts the voltage and current when powering your devices and ensures safe use. It is equipped with a DC output and dual USB. It's also extremely durable, and when folded, it's extremely handy. Proshop.plZłóż skargę | 727 zł |
Allpowers 100W ELE-PAN-ALPW-001Przenośna ładowarka słoneczna 100 W Allpowers AP-SP-012-BLA Wybierasz się na camping lub w podróż kamperem? A może planujesz... więcejjakąś inną przygodę, podczas której przyda Ci się możliwość pozyskiwania energii ze słońca? Jeśli tak, składana ładowarka słoneczna 100 W marki Allpowers z pewnością Ci się przyda! Dzięki przełomowej technologii iSolar optymalnie dostosowuje napięcie i natężenie podczas zasilania urządzeń i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Została wyposażona w wyjście DC oraz podwójne USB. Jest też niezwykle wytrzymała, a po złożeniu wyjątkowo poręczna. Zaawansowana technologia iSolar - szybkie ładowanie Twoich urządzeń Produkt obsługuje innowacyjną technologię iSolar, która umożliwia szybkie ładowanie podłączonych urządzeń. Wbudowany regulator zapewnia stabilną pracę ładowarki i automatycznie dostosowuje napięcie i natężenie w taki sposób, aby jak najszybciej naładować określony sprzęt. Z Allpowers wystarczy kilka chwil, aby Twój laptop lub telefon był ponownie gotowy do działania! Może zasilać nawet 2 sprzęty w tym samym czasie Ładowarka została wyposażona w wyjście DC oraz podwójne USB. Pierwsze z nich umożliwia zasilanie urządzeń z natężeniem do 5 A, a drugie do 2,4 A. Za pomocą produktu możesz też ładować nawet 2 sprzęty jednocześnie. Dzięki temu ładowarka idealnie sprawdza się na zewnątrz, na przykład w lasach lub na polach namiotowych, gdzie dostęp do źródeł zasilania bywa mocno ograniczony. Składana, przenośna, poręczna Urządzenie jest niesamowicie wydajne i przyjazne dla środowiska. Co więcej, z jego wyjątkowej funkcjonalności możesz korzystać niemal w każdym odpowiednio nasłonecznionym miejscu. Po złożeniu ładowarka nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest niezwykle wygodna w transporcie. Jej przenoszenie ułatwia solidny, przyjemny w dotyku uchwyt. Zabierz ją ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne przenośne źródło zasilania i bez przeszkód pozyskuj energię z promieni słonecznych! 2 rodzaje portów - uniwersalna kompatybilność Co jeszcze wyróżnia przenośną ładowarkę słoneczną Allpowers? Szeroka kompatybilność! Port DC obsłuży na przykład laptopy, akumulatory samochodowe 12 V i rozmaite urządzenia do 18 V. Wyjście USB umożliwia natomiast podłączenie smartfonów z systemem iOS lub Android, iPadów, tabletów oraz mnóstwa innych sprzętów wyposażonych w port USB. To oznacza, że ładowarka doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Bezpieczna i wytrzymała Allpowers dba również o bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia wymagania standardów FCC, CE oraz RoHS, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Został też zabezpieczony przed zwarciem i przepięciem. Ładowarka jest przy tym świetnie przystosowana do zróżnicowanych warunków panujących na zewnątrz. Wykonana z wytrzymałego tworzywa PET i odpornego na zużycie materiału PVC - przetrwa każdą przygodę, podczas której będzie Ci towarzyszyć. Komputronik.plZłóż skargę | 739 zł |
Allpowers Panel fotowoltaiczny Allpowers AP-SP-012-BLA 100WPrzenośna ładowarka słoneczna 100 W Allpowers AP-SP-012-BLA
Wybierasz się na camping lub w podróż kamperem? A może planujes... więcejz jakąś inną przygodę, podczas której przyda Ci się możliwość pozyskiwania energii ze słońca? Jeśli tak, składana ładowarka słoneczna 100 W marki Allpowers z pewnością Ci się przyda! Dzięki przełomowej technologii iSolar optymalnie dostosowuje napięcie i natężenie podczas zasilania urządzeń i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Została wyposażona w wyjście DC oraz podwójne USB. Jest też niezwykle wytrzymała, a po złożeniu wyjątkowo poręczna.
Zaawansowana technologia iSolar - szybkie ładowanie Twoich urządzeń
Produkt obsługuje innowacyjną technologię iSolar, która umożliwia szybkie ładowanie podłączonych urządzeń. Wbudowany regulator zapewnia stabilną pracę ładowarki i automatycznie dostosowuje napięcie i natężenie w taki sposób, aby jak najszybciej naładować określony sprzęt. Z Allpowers wystarczy kilka chwil, aby Twój laptop lub telefon był ponownie gotowy do działania!
Może zasilać nawet 2 sprzęty w tym samym czasie
Ładowarka została wyposażona w wyjście DC oraz podwójne USB. Pierwsze z nich umożliwia zasilanie urządzeń z natężeniem do 5 A, a drugie do 2,4 A. Za pomocą produktu możesz też ładować nawet 2 sprzęty jednocześnie. Dzięki temu ładowarka idealnie sprawdza się na zewnątrz, na przykład w lasach lub na polach namiotowych, gdzie dostęp do źródeł zasilania bywa mocno ograniczony.
Składana, przenośna, poręczna
Urządzenie jest niesamowicie wydajne i przyjazne dla środowiska. Co więcej, z jego wyjątkowej funkcjonalności możesz korzystać niemal w każdym odpowiednio nasłonecznionym miejscu. Po złożeniu ładowarka nie zajmuje zbyt wiele miejsca i jest niezwykle wygodna w transporcie. Jej przenoszenie ułatwia solidny, przyjemny w dotyku uchwyt. Zabierz ją ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne przenośne źródło zasilania i bez przeszkód pozyskuj energię z promieni słonecznych!
2 rodzaje portów - uniwersalna kompatybilność
Co jeszcze wyróżnia przenośną ładowarkę słoneczną Allpowers? Szeroka kompatybilność! Port DC obsłuży na przykład laptopy, akumulatory samochodowe 12 V i rozmaite urządzenia do 18 V. Wyjście USB umożliwia natomiast podłączenie smartfonów z systemem iOS lub Android, iPadów, tabletów oraz mnóstwa innych sprzętów wyposażonych w port USB. To oznacza, że ładowarka doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach.
Bezpieczna i wytrzymała
Allpowers dba również o bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia wymagania standardów FCC, CE oraz RoHS, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty. Został też zabezpieczony przed zwarciem i przepięciem. Ładowarka jest przy tym świetnie przystosowana do zróżnicowanych warunków panujących na zewnątrz. Wykonana z wytrzymałego tworzywa PET i odpornego na zużycie materiału PVC - ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 779 zł |
Allpowers Przenośny panel / ładowarka solarna 100W AllpowersPrzenośna ładowarka słoneczna 100 W Allpowers AP-SP-012-BLAWy Akces-markt.plZłóż skargę | 789 zł |
Ładowarka solarna Allpowers AP-SP-012-BLA | 744 zł |
Panel fotowoltaiczny Allpowers AP-SP-012-BLA 100WPrzenośna ładowarka słoneczna 100 W Allpowers AP-SP-012-BLA Wybierasz się na camping lub w podróż kamperem? A może planujesz... więcejjakąś inną przygodę, podczas któ... EmpikZłóż skargę | 999 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 709 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Sprawność 23.5 %, 1700x370x4.7 mm, 4.15 kg
od 899 zł
przenośna, monokrystaliczny, 90 W, Sprawność 20 %, Vmp 18 V, Imp 5 А, 1280x520x4 mm, 3.18 kg
od 660 zł
przenośna, monokrystaliczny, 80 W, Sprawność 23 %, Vmp 18 V, 1580x410x4.6 mm, 3.5 kg
od 578 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Sprawność 20 %, Vmp 18 V, Imp 5.5 А, Voc 21 V, Isc 5.83 А, 1800x430x30 mm, 4 kg
od 599 zł
przenośna, monokrystaliczny, 60 W, Sprawność 20 %, Vmp 18 V, Imp 3.33 А, 1218x399x4 mm, 2.5 kg
od 453 zł
przenośna, monokrystaliczny, 80 W, Sprawność 20 %, Vmp 18 V, Imp 4.44 А, Voc 21 V, Isc 4.66 А, 1512x416x5 mm, 3.58 kg
od 599 zł
przenośna, monokrystaliczny, 80 W, Vmp 22 V, Imp 3.64 А, Voc 28.5 V, Isc 3.71 А, 906x528x27 mm, 5.1 kg
od 856 zł
przenośna, monokrystaliczny, 120 W, Vmp 18 V, Imp 6.67 А, Voc 21.24 V, Isc 7.33 А, 1316x762x15 mm, 3.4 kg
od 744 zł
przenośna, monokrystaliczny, 60 W, Voc 21.6 V, Isc 3.5 А, 815x537x20 mm, 4 kg
od 681 zł
przenośna, monokrystaliczny, 100 W, Vmp 18 V, Imp 5.5 А, Voc 23.5 V, Isc 6.1 А, 1588x396 mm, 3.6 kg